O mnie

mgr Aleksandra Kubiczek-Czana
dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Nazywam się Aleksandra Kubiczek-Czana 😇

Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jednak nie spoczęłam na „laurach” – stale podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam swoją wiedzę. Prywatnie jestem wielką miłośniczką psów, uwielbiam kuchnie włoską i meksykańską, a wolny czas spędzam spacerując lub czytając kryminały.

Jak zaczęła się moja przygoda z dietetyką? Jako nastolatka miałam problemy z utrzymaniem odpowiedniej masy ciała – w przeciwieństwie do większości dziewczyn w moim wieku … chciałam przytyć. Od czego zaczęłam? Od przejrzenia Internetu w celu zdobycia informacji na temat odpowiedniej diety. Wtedy sądziłam, że dietetyka to bardzo wąska dziedzina, a samo „przytycie” pójdzie mi raz, dwa – przecież wszyscy chcą schudnąć, więc będę mieć prościej. Jak ja się wtedy myliłam! Możesz mi uwierzyć na słowo, że przybranie ciałka jest równie ciężkie co jego zrzucenie – przekonałam się o tym na własnej skórze, dzięki czemu bez problemu rozumiem moich podopiecznych podczas procesu zwanego odchudzaniem.

Co oferuję jako dietetyk?

Chcę pokazać moim podopiecznym, że zdrowa dieta może (a nawet powinna) być smaczna, bez nakazów i zakazów oraz dziwnych podziałów produktów na dozwolone i zabronione. Moim celem jest nayk zdrowych nawyków żywieniowych, których wypracowanie to najważniejsza kwestia w procesie odchudzania.

Aktualnie mam ogromną przyjemność zaprosić Cię do indywidualnej współpracy:
🏨 w Centrum Rehabilitacji w Pisarzowicach przy ulicy Pańskiej 15;

🏨 w gabinecie w Brzeszczach przy ulicy Kościuszki 3a;

🏨 w Klubie 36 MINUT w Żywcu przy ulicy Kościuszki 29;

💻 on-line.


CERTYFIKATY i PODZIĘKOWANIA